R e k l a m a

Adam Korta: „Przez ostatnie osiem lat Polki i Polacy zostali skłóceni przez rząd Zjednoczonej Prawicy”

-

Dziś w Tarnowie Koalicja Obywatelska oficjalnie prezentowała swoich kandydatów do parlamentu startujących z naszego regionu. Ubiegający się o mandat senatora Adam Korta zwracał uwagę na to, jak bardzo Polacy „zostali skłóceni przez rząd Zjednoczonej Prawicy”. – Naszą rolą po wygranych wyborach będzie powrót do języka normalności – nawoływał.

Adam Korta wyjaśnił, że decyzję o kandydowaniu podjął po namowach wielu osób. – Znając mnie, że jestem człowiekiem kompromisu, że szukam rozwiązań, nie jestem człowiekiem, który chce kłócić ludzi, tylko chcę ich łączyć, zwracano się do mnie wielokrotnie z prośbą: Adam, podejmij tę rękawicę i kandyduj!

Po czym dodał: – Zdecydowałem się kandydować, bo patrząc na to, co się w Polsce dzieje przez te osiem lat, można by sparafrazować słowa znanej polityk, że przez ostatnie osiem lat Polki i Polacy zostali skłóceni przez rzad Zjednoczonej Prawicy. Naszą rolą, drużyny Koalicji Obywatelskiej, w całej Polsce, jak wygramy te wybory, a jestem przekonany, że wygramy, będzie powrót do tego języka normalności, który był przed ośmiu laty.

– Musimy wrócić do takiego języka, gdzie rodziny w domu będą spokojnie mogły porozmawiać o polityce, a nie doprowadzać do wewnętrznych kłótni. Musimy wrócić do tego języka, gdzie ludzie na ulicy, w zakładach pracy, będą się mogli różnić, ale pięknie się różnić, a nie wykorzystywać język nienawiści – ciągnął Adam Korta.

– Ostatnie osiem lat jest tego przykładem, że rząd Zjednoczonej Prawicy wprowadził ten język, a my jesteśmy tą drużyną, która gwarantuje, że wrócimy do języka normalności sprzed ośmiu lat – zakończył.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc