R e k l a m a

Nowy Wiśnicz. VIII Rodzinny Rajd Rowerowy – ZDJĘCIA

-

W niedzielę odbył się zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu VIII Rodzinny Rajd Rowerowy. Mimo, iż pogoda zbytnio nie zachęcała do aktywności na świeżym powietrzu, prawdziwych śmiałków oraz sportowych zapaleńców nie brakowało.

Tuż po godzinie 11.00 uczestnicy wyruszyli w oznakowaną, prawie 20 km trasę, która prowadziła po miejscowościach gminy Nowy Wiśnicz. Dla najmłodszych jak co roku przygotowane zostały zabawy oraz konkursy w Miasteczku Ruchu Drogowego w Starym Wiśniczu.

Równolegle z rajdem rowerowym odbył się spacer nordic walking po najbardziej malowniczych zakątkach Nowego Wiśnicza. Druga edycja również cieszyła się zainteresowaniem i przyciągnęła nowych wielbicieli wędrowania z kijkami.

Po dotarciu na metę wszyscy podziwiali rowerowe popisy Mikołaja Woźniaka, który aktualnie mając 13 lat, może już pochwalić się licznymi wygranymi na skalę europejską oraz światową.

Następnie uczestnicy Rodzinnego Rajdu Rowerowego oraz spaceru nordic walking z rąk burmistrz Nowego Wiśnicza oraz dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Wiśniczu otrzymali dyplomy oraz medale, nie zabrakło również nagród oraz wyróżnień. Najbardziej wyczekiwanym punktem było losowanie nagrody głównej – roweru ufundowanego przez Lokalną Grupę Działania „Dolina Raby”.

Całej imprezie towarzyszyły żarciowozy, które dla uczestników przygotowały specjały z całego świata.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom VIII Rodzinnego Rajdu Rowerowego, sponsorom, a także służbom porządkowym, policjantom, ratownikom medycznym oraz strażakom z gminnych jednostek OSP za wsparcie i pomoc w zrealizowaniu tego wydarzenia – przekazali organizatorzy, czyli Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc