R e k l a m a

Ponad 35 tys. zł z kwesty podczas Koncertu dla Oli! – ZDJĘCIA

-

– Zakończyliśmy liczyć środki zebrane podczas zbiórki do naszych puszek w trakcie koncertu dla Oli Srogi. I po raz kolejny możemy napisać, że Bochnianie szeroko otworzyli swoje serca, aby pomóc Oli, która tak bardzo potrzebuje teraz naszego wsparcia – przekazała w nocy Fundacja Auxilium.

W sobotę na bocheńskim rynku odbyły się koncerty, podczas których zbierano datki na leczenie Oli Srogi, 24-letniej mieszkanki Bochni, u której zdiagnozowano nowotwór. Wystąpili: Młode Talenty, duet Barbara Furmańska – Arek Kluczewski, Beauty Plate, Futro z Ryby oraz zespół 4Szmery. Dodatkowo o odpowiednie rytmy zadbał DJ Netto.

– W trakcie koncertu do naszych puszek trafiło 35 475,30 zł oraz 78,51 EUR, 22 USD, 1 GBP i 1 NOKpoinformowała Fundacja Auxilium. – Zebrane środki trafiają na subkonto Oli i zostaną przeznaczone na jej leczenie.

Koordynatorem i organizatorem wydarzenia był Marcin Basiński (Fundacja Jesteśmy Pod Ścianą), patronatem honorowym objęli je Burmistrz Bochni, Wójt Gminy Bochnia oraz Starosta Bocheński. Patronat medialny sprawował Bochnianin.pl.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc