R e k l a m a

Ola z Bochni ma raka i potrzebuje pomocy. 10 lat temu nowotwór zabrał jej ojca

-

24-letnia Aleksandra to córka gitarzysty zespołu „Cztery Szmery” i nauczyciela muzyki – Jarosława Srogi, który zmarł niespodziewanie 10 lat temu. Ruszyła zbiórka funduszy na sfinansowanie jej leczenia. – Proszę, nie pozwólcie mi podzielić losu mojego taty. Z całego serca błagam wszystkich o wsparcie – prosi.

– Tydzień temu zdiagnozowano u mnie raka jelita cienkiego w stopniu złośliwym z przerzutami na sąsiednie narządy. Obecnie jestem po operacji wycięcia guza który urósł do 5 cm. Niestety na tym moje leczenie się nie kończy, czekają mnie prawdopodobnie kolejne operacje i leczenie chemioterapią a czas nie jest moim sprzymierzeńcem – relacjonuje Aleksandra w opisie zbiórki na portalu Zrzutka.pl. I dodaje: – To bardzo agresywna forma nowotworu. Ta sama odmiana raka zaatakowała moje jelito, co jelito i kręgosłup mojego śp. taty.

Według przekazanych informacji, pojawiła się możliwość specjalistycznego leczenia w Ameryce i możliwość rozpoczęcia terapii nawet już w przyszłym miesiącu. Koszty są spore, więc uruchomiono zrzutkę.

– Chcę zrobić wszystko co możliwe, aby odzyskać zdrowie i żyć jak najdłużej dlatego pilnie potrzebuję waszej pomocy. Niestety koszty są dla nas ogromnym wyzwaniem i nie wiemy jak dużo i jak długo będziemy potrzebować waszej pomocy – przyznaje Aleksandra.

Cel zbiórki na razie ustawiono na 400 tys. zł. Wpłaciło już 727 osób, kwota na chwilę obecną to 73,9 tys. zł.

– Mieszkam z mamą i bratem. Bardzo przeżywaliśmy śmierć taty… Proszę, nie pozwólcie mi podzielić jego losu, mam dopiero 24 lata. Z całego serca błagam wszystkich o wsparcie – prosi Ola.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia