R e k l a m a

Zatrzymany w związku ze śmiercią żony Czesław K. stracił prawnika

Przegląd prasy

-

– Dotychczasowa pełnomocniczka – mecenas Anna Karolina Malinowska nie będzie już dłużej reprezentować Czesława K. – poinformował Fakt24.pl.

Zatrzymany w poniedziałek w Londynie mężczyzna oczekuje obecnie w brytyjskim areszcie na dalszy ciąg rozprawy w sprawie jego ekstradycji do Polski (czytaj TUTAJ). – Po powrocie mężczyzna będzie musiał poszukać sobie nowego prawnika – podaje dziś Fakt24 wyjaśniając, że mecenas Anna Karolina Malinowska postanowiła wypowiedzieć pełnomocnictwo dotychczasowemu klientowi.

Serwis dowiedział się nieoficjalnie, że przyczyną tej decyzji jest utrata zaufania do klienta.

Pełnomocnictwo wypowiedział również prywatny detektyw Bartosz Weremczuk, którego Czesław K. zatrudnił na początku stycznia do prowadzenia poszukiwań zaginionej żony.

Czesław K. od momentu zaginięcia małżonki wielokrotnie zapewniał, także w rozmowach z dziennikarzami, że nie ma nic wspólnego z jej śmiercią. W poniedziałek został zatrzymany przez brytyjską policję na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania wydanego przez stronę polską. Śledczy oficjalnie nie ujawnili jakie zarzuty chcą mu postawić. Nieoficjalnie mówi się o zarzucie zabójstwa.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc