„Czarek Czaruje” zawita do Bochni w najbliższą niedzielę!

-

W niedzielę 28 lipca o godz. 17:00 w Amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia odbędzie się kolejna odsłona Bocheńskiej Sceny Letniej. Po rozczarowaniu, jakie zafundowała nam poprzednio pogoda, czas na prawdziwe rozczarowanie, czyli zabawę z dużą dozą iluzji. Jej autorem będzie Czarek Czaruje – iluzjonista, który łączy niesamowitą charyzmę ze swoimi wyjątkowymi umiejętnościami. 

Zapowiedź jego występu w Bochni została przyjęta z tak dużym entuzjazmem, że organizatorzy Bocheńskiej Sceny Letniej postanowili jeszcze raz zaprosić Czarka by mógł zaprezentować się szerokiej publiczności przy słonecznej pogodzie, a nie w strugach deszczu.

O występującym:

Czarek czarował od dziecka, próbując rozwoju w różnych kierunkach sztuki, ale to iluzja podbiła jego serce a on teraz podbija serca tysięcy widzów. Na bocheńskich widzów czeka w niedzielę interaktywne show, pełne zabawnych gagów i efektownych iluzji, wykonywanych również wśród publiczności.

Czarek podczas występu układa kostkę rubika w zaledwie 3 sekundy, odnajduje dowolne karty widzów, pojawiając je z najmniej spodziewanych i zaskakujących miejsc, magicznie pojawia i znika butelkę Coli, prezentuje efekty z linami, długopisami, balonami oraz przedmiotami pożyczonymi od widzów – co nadaje jeszcze bardziej indywidualny charakter dla każdego występu.

Zobacz występ Czarka w Mam Talent:

https://youtu.be/LEU2tm7t1MM

Organizatorem Bocheńskiej Sceny Letniej jest Wydział Promocji i Rozwoju Miasta, UM Bochnia.Rozczarowana Bocheńska Scena Letnia

28 lipca 2019 r. godz. 17:00
Amfiteatr w Parku Rodzinnym Uzbornia
Słoneczna pogoda!
Świetna atmosfera!
Wstęp wolny!

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

maj, 2022

X