R e k l a m a

Młode akrobatki z Bochni zbierają na wyjazd na Puchar Świata we Włoszech

-

Trzy nastoletnie zawodniczki klubu sportowego Dance&Fitness House Bochnia będą reprezentować Polskę na Pucharze Świata United Nation Aerialists we Włoszech 1-3 grudnia. Muszą jednak najpierw zebrać pieniądze na wyjazd – warto pomóc!

– Jest to ogromne wyróżnienie dla naszych dziewczyn oraz szansa na rozwój i popularyzację dyscypliny, jaką jest akrobatyka powietrzna – podkreśla Katarzyna Rozborska.

Jej 10-letnia córka Liliana jest jedną z trzech zawodniczek, które mają reprezentować Polskę we Włoszech. Wystartują tam też Anna Nalepka (11 lat) i Marlena Wojtoń (14 lat). Do Bolonii wybiera się także ich trenerka Maria Cybula (33 lata) – która rywalizować będzie w dorosłej kategorii. Cała czwórka jest na głównym zdjęciu u góry.

Dla nastoletnich zawodniczek problemem są koszty udziału w zawodach – trzeba mieć na wpisowe (135 euro od osoby), opłacić transport w dwie strony do Bolonii, zakwaterowanie oraz wyżywienie na miejscu, ubezpieczenie, stroje sceniczne oraz dresy. No i dziewczynki są nieletnie, więc dochodzi także koszt dojazdu i noclegów dla rodzica.

– Cieszymy się niesamowicie z pasji i pracy, jaką nasze dziewczyny wkładają w to co osiągnęły oraz chcemy umożliwić im rozwój oraz spełnienie swoich marzeń. Będziemy bardzo wdzięczni za wparcie jakąkolwiek kwotą – podkreślają rodzice.

Cel zbiórki ustalono na 8 tys. zł (taka suma nie pokryje wszystkich kosztów, ale wydatnie w tym pomoże). W kilka dni drobnymi kwotami zrzutkę zasiliło ponad 60 osób i uzbierała się już połowa kwoty.


Zobacz też:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc