R e k l a m a

Biblioteka. Agnieszka Martyka promowała swoją debiutancką książkę – ZDJĘCIA

-

We wtorek w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bochni odbyło się spotkanie z Agnieszką Martyką, która promowała swoją debiutancką książkę „Zacząć od nowa na Camden Roe 13”.

Agnieszka Martyka mieszka w Książnicach. Pracuje w dużej korporacji w dziale rekrutacji. Od zawsze kochała pisać — notatki, wiersze, opowiadania, eseje etc. Napisanie i wydanie własnej powieści było jej wielkim marzeniem, które teraz udało się zrealizować.

Debiutancka powieść, „Zacząć od nowa na Camden Roe 13” opowiada o losach młodej dziewczyny, Anki Nieśpielak, która chce zmienić swoje życie, by zapomnieć o nieudanej miłości i uciec od zaborczej matki. Wyjeżdża do Irlandii Północnej, tam spotyka intrygującego pisarza, Connora Hannigana, który staje się dla niej kimś więcej niż tylko przyjacielem. Zakochana Anka nie widzi jednak, że w domu na Camden Roe dzieją się niepokojące rzeczy.

Autorka książkę tę napisała z myślą o kobietach, które tak jak ona, uwielbiają powieści obyczajowe, pełne emocji, uczuć, zaskakujących zwrotów akcji i zagadek.

Spotkanie z Agnieszką Martyką było drugim spotkaniem w nowym cyklu organizowanym w bocheńskiej Bibliotece: „Literacki debiut. Czytamy!”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc