R e k l a m a

Adam Korta: Społeczeństwo już nie „kupuje” polityki nienawiści

-

– Wyniki wyborów parlamentarnych jasno pokazały, że społeczeństwo już nie „kupuje” kampanii i polityki nienawiści i podziałów – stwierdził starosta bocheński Adam Korta komentując na portalu X (dawniej: Twitter) wczorajsze wydarzenia w Sejmie. Przy okazji zachęcał do śledzenia obrad rady powiatu w Bochni.

Samorządowiec w serii wpisów najpierw zwrócił uwagę na rekordową oglądalność w serwisie YouTube transmisji pierwszego posiedzenia Sejmu. To rzeczywiście ewenement, bo transmisja zanotowała ogromną widownię i znalazła się na 2. miejscu w TOP 10 najpopularniejszych materiałów polskiego YT. Jednocześnie polityk, który w niedawnych wyborach startował do Senatu jako reprezentant zjednoczonej opozycji, wrzucił kamyczek do ogródka parlamentarzystów odchodzącej władzy:

– Dzisiejsze obrady w Sejmie były rekordowe jeśli chodzi o liczbę widzów sejmowego kanału na YouTube. Te ponad 825 tys. osób było świadkami dalekiego od kultury zachowania posłów PiS. Panowie Posłowie, to zachowanie nie przysporzy wam poparcia. Nie idźcie tą drogą – poradził Adam Korta.

W kolejnych wpisach polityk, który swoją kampanię oparł o hasło „powrotu do języka normalności”, ocenił: – Wyniki wyborów parlamentarnych jasno pokazały, że społeczeństwo już nie „kupuje” kampanii i polityki nienawiści i podziałów. Obserwowanie nagannego zachowania posłów będzie działać na ich niekorzyść i partii, którą reprezentują.

Następnie ponownie nawiązując do rekordowej oglądalności stwierdził: – Czy to znak nowych czasów? Większego zainteresowania polityką? Dowiemy się tego w przyszłości. Natomiast mam nadzieję, że społeczeństwo będzie bardziej krytyczne co do zachowania i postawy osób go reprezentujących. Dlatego zachęcam do śledzenia obrad Sejmu jak i Rady Powiatu zakończył Adam Korta.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2023