R e k l a m a

„Kryształy PR”: Wyróżnienia dla bocheńskiego starostwa – WIDEO

-

Starostwo Powiatowe w Bochni zdobyło wyróżnienia w konkursie Kryształy PR 2023 w kategoriach najlepsza kreatywna kampania promocyjna oraz najlepszy event społeczny.

Celem konkursu „Kryształy PR-u” jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw samorządów terytorialnych jako inspiratorów kreatywnych działań i rozwiązań.

Wyniki ogłoszono podczas uroczystej gali zorganizowanej w trakcie XVIII Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej, która miała miejsce w miejscowości Kromerowo nieopodal Olsztyna. To najstarsza w Polsce konferencja dedykowana przedstawicielom jednostek terytorialnych i samorządowych w temacie szeroko pojętego PR, marketingu i promocji.

Ogólnie do konkursu zgłoszonych zostało niemal 200 projektów z całej Polski. Nagrody przyznano w 6 kategoriach – co prawda Starostwo Powiatowe nie zdobyło nagród głównych (Grand Prix), ale w dwóch kategoriach otrzymało wyróżnienia:

  • najlepsza kreatywna kampania promocyjna – wyróżnienie za akcję EkoPowiat Bocheński
  • najlepszy event społeczny – wyróżnienie za przedsięwzięcie „Weekend z zabytkami powiatu bocheńskiego” (patronem medialnym był Bochnianin.pl)

Elementami tych działań były m.in. akcje rozdawania sadzonek drzew na Rynku w Bochni oraz potańcówka – z których nasze relacje wideo wklejamy poniżej:


Małopolska zdominowała tegoroczne kryształy, bo powędrowały tu także kolejne 2 wyróżnienia i Grand Prix:

  • najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych – profil Facebook Lubię Małopolskę prowadzony przez Kancelarię Zarządu UMWM
  • wyróżnienie za najlepszy film promocyjny – 90 sekund o Małopolsce realizowaną przez Departament Edukacji UMWM
  • Grand Prix – najlepsza kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej – 20. Cracovia Maraton, kampania zrealizowana przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia