R e k l a m a

PRACA w MAWI: Specjalista ds. eksportu z językiem angielskim

Firma Mawi – producent urządzeń chłodniczych i gastronomicznych. Działamy na rynku od 1989 r. Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do podjęcia współpracy na stanowisku:

Specjalista ds. eksportu z językiem angielskim

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie kontaktów i budowanie dobrych relacji i z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy,
  • obsługa sprzedaży produktów: negocjowanie warunków transakcji, ustalanie warunków współpracy i nadzorowanie jej prawidłowego przebiegu, realizowanie zamówień klientów,
  • współpraca nad realizacją bieżących zleceń z produkcją,
  • organizacja transportu z działem logistyki,
  • monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość dodatkowych języków,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana podstawowa obsługa Comarch Optima oraz Autocad,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami,
  • zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
  • umiejętność planowania oraz właściwej organizacji pracy własnej,
  • mile widziane wykształcenie wyższe (w szczególności techniczne),
  • rzetelność oraz uczciwość,
  • mile widziane doświadczenie w branży technicznej.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • system prowizyjny (podstawa + premia uzależniona od wielkości sprzedaży),
  • praca w dłuższej perspektywie czasu,
  • praca w miłej atmosferze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV adres [email protected]

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a w zw. z art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO, oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MAWI SP.J Rzezawa moich danych osobowych  zawartych CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Najnowsze materiały Partnerów