Aż 240 tys. zł dla Fundacji Auxilium z odpisu 1%

-

Bocheńska fundacja Auxilium poinformowała dziś, że wpływy na jej konto z tytułu „1 procenta” sięgnęły aż… 240 tys. złotych! – Dziękujemy WSZYSTKIM (osobom prywatnym i firmom), którzy zaufali nam i przekazali swój 1% dla naszych podopiecznych! – napisano w komunikacie.

– 31 lipca to ostatni dzień, w którym wpływają na nasze konto środki przekazane przez WAS w ramach rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Chcielibyśmy powiedzieć, że w tym roku kwota, która wpłynęła na konto to 240000,00 zł! W odniesieniu do roku ubiegłego, to aż 20% więcej! cieszy się Fundacja.

Jak poinformowano, rozliczenie tych środków nastąpi pod koniec października, a kwota zabezpieczy wiele tegorocznych i przyszłorocznych potrzeb podopiecznych.

– Dziękuję za WASZ 1%, wiem jak bardzo wielu z moich bliższych czy dalszych znajomych, przyjaciół, kolegów, koleżanek przekazuje go fundacji Auxilium, ponieważ ufa, że nie wypłacając sobie wynagrodzeń, wydamy te pieniądze mądrze. No to wydamy. Obiecuję. ???????? – napisała na Facebooku prezes fundacji Luiza Sawicka-Hofstede.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

sierpień, 2022

X