R e k l a m a

Hala „Mechanika”. W sobotę turniej piłkarski strażaków

-

W najbliższą sobotę strażacy będą rywalizować o puchar starosty bocheńskiego w Powiatowym Turnieju Piłki Halowej jednostek ochrony przeciwpożarowej. Piłkarskie rozgrywki rozpoczną się 9 grudnia o godzinie 10:00 w hali Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni.

Powiatowy Turniej Piłki Halowej jednostek ochrony przeciwpożarowej, który odbędzie się po raz pierwszy to nie tylko szansa na zgarnięcie nagród, ale także doskonała okazja do integracji, podniesienia sportowej formy oraz wspólnego celebrowania pasji do piłki nożnej wśród strażaków.

W turnieju wezmą udział drużyny jednostek OSP i drużyny składające się ze strażaków ratowników OSP z terenu powiatu bocheńskiego.

Czekają Was emocjonujące pojedynki, niezapomniane widowisko i atmosfera pełna sportowego ducha! Nie przegapcie okazji, dołączcie do naszego wydarzenia, aby wspólnie cieszyć się grą i wspierać swoje zespoły – zachęcają organizatorzy.

Organizatorem turnieju jest Starosta Bocheński, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej oraz Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bochni.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc