Wybory do Sejmu: Mariusz Zając kandydatem PiS?

-

Za kilka dni Prawo i Sprawiedliwość ma ogłosić listę kandydatów do Sejmu. Na tarnowskiej liście będzie 18 nazwisk. Z nowych przecieków wynika, że jednym z kandydatów będzie Mariusz Zając, radny powiatu bocheńskiego i dyrektor Krytej Pływalni w Proszówkach.

Z aktualnych przecieków nadal wynika, że Anna Pieczarka ma przewodzić liście PiS. Doszło jednak do przetasowań na kolejnych miejscach. W pierwszej trójce mają być same kobiety. Oprócz Anny Pieczarki – Józefa Szczurek-Żelazko i Urszula Rusecka.

Pierwszemu z reprezentantów powiatu bocheńskiego, czyli Stanisławowi Bukowcowi („Porozumienie Gowina”), ma przypaść ósme miejsce.

Według nieoficjalnych informacji pod numerem dziewięć ma znaleźć się Mariusz Zając.

Sam zainteresowany tego nie potwierdza.

Nie potwierdzę tej informacji, ponieważ nie komentuję żadnych tematów związanych z wyborami, dopóki lista kandydatów nie jest oficjalnie opublikowana. Z tego co wiem ma być ogłoszona niebawem. Wtedy wszyscy, w tym ja, dowiemy się kto z Bochni będzie na tej liście – powiedział portalowi Bochnianin.pl Mariusz Zając.

TOP 10 listy PiS w okręgu tarnowskim (nieoficjalnie):

  1. Anna Pieczarka
  2. Józefa Szczurek-Żelazko
  3. Urszula Rusecka
  4. Wiesław Krajewski
  5. Michał Wojtkiewicz
  6. Piotr Sak
  7. Anna Czech
  8. Stanisław Bukowiec
  9. Mariusz Zając
  10. Norbert Kaczmarczyk

Z ustaleń Bochnianin.pl wynika, że na liście PiS znajdzie się jeszcze jedna osoba związana z Bochnią. Będzie to prawdopodobnie Bogdan Kosturkiewicz lub Józef Mroczek.

Oficjalną listę poznamy za kilka dni.

Według kalendarza wyborczego rejestracja komitetów wyborczych będzie trwała do 24 sierpnia, a rejestracja list z kandydatami do 3 września.

Wybory do parlamentu odbędą się 13 października.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

Bochnia Rocks! Nathaniel Peterson i Nazzareno Zacconi – ZDJĘCIA

W sobotę w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury w ramach cyklu Bochnia Rocks! wystąpił Nathaniel Peterson Jr. - znakomity basista i wokalista...

„Murem za Romanem”. Wiec poparcia dla burmistrza Niepołomic – WIDEO

"Jesteśmy z wami!" skandował tłum w kierunku burmistrza Romana Ptaka i jego zastępcy Adama Twardowskiego podczas niedzielnego wiecu zorganizowanego spontanicznie w niepołomickim...

Ponad 200 Mikołajów na ulicach Bochni! – zobacz mega pozytywne WIDEO

Aż 215 osób wzięło udział w IV Biegu Mikołajów, który odbył się w minioną sobotę w Bochni. To "bieg" tylko z nazwy,...

Bochnia. Finał „Szlachetnej Paczki” – ZDJĘCIA

Do 39 potrzebujących rodzin z terenu powiatu bocheńskiego trafiła w ten weekend pomoc w ramach akcji "Świąteczna Paczka". Podobnie jak w poprzedniej...

Kwartet gitarowy z Wiednia wystąpił w Bochni – ZDJĘCIA

W piątek 6 grudnia w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. J. Żurawlewa w Bochni wystąpił międzynarodowy kwartet Guitar4mation.

Artykuły promocyjne

Biała23 Office. Pierwsze takie miejsce w Bochni. Czym jest coworking? – ZDJĘCIA

Na ulicy Białej, w centrum miasta, w pieczołowicie odrestaurowanej kamienicy, powstała pierwsza w Bochni profesjonalna przestrzeń coworkingowa. Uroczyste otwarcie zaplanowano na środę 11...

Tlenoterapia już w Bochni! Jak skorzystać?

W Bochni rozpoczął funkcjonowanie gabinet, który oferuje korzystanie ze specjalnej komory przeznaczonej do tlenoterapii hiperbarycznej. "Leczenie tlenem" stosuje się coraz powszechniej nie...

Ogłoszenia

PRACA: Serwisant maszyn pakujących

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą  w branży maszyn pakującej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: serwisant maszyn pakujących.

CO? GDZIE? KIEDY?

grudzień, 2019

20,043FaniLubię
659ObserwującyObserwuj
471SubskrybującySubskrybuj
X