R e k l a m a

Ferie zimowe 2024 w Bochni. Pełna oferta Miejskiego Domu Kultury

-

Miejski Dom Kultury w Bochni zaprasza najmłodszych na ferie pełne atrakcji, a wśród nich: porankowe seanse w kinie Regis, spektakl teatralny i zajęcia w Centrum Informacji Turystycznej. Choć miejsca na zimową półkolonię rozeszły się jak ciepłe bułeczki, bocheński MDK zadbał o ofertę skierowaną do szerszej grupy odbiorców.

Już 13 lutego o godz. 9.00 zaplanowano dodatkowy pokaz animacji „Pies i robot”. Nowy Jork, zwierzęta, tak jak ludzie, żyją swoimi sprawami, zakochują się, kłócą, znajdują przyjaciół – wszyscy z wyjątkiem PSA, któremu brakuje odwagi. Kupuje więc sobie przyjaciela – ROBOTA, który ożywa i staje się dla PSA najlepszym kumplem na świecie. Wrotki, muzyka, hot dogi, wygłupy. Wszystko zmienia się w ostatni dzień lata na plaży. Żeby ratować kumpla, który próbował zaprzyjaźnić się z morską wodą, PIES musi zostawić go na chwilę samego. Jak się skończy ta przygoda?

Dzień później 14 lutego również o godz. 9.00 odbędzie się spektakl teatralny „Królowa śniegu” w wykonaniu krakowskiego teatru Blaszany Bębenek. Spektakl przedstawia losy zaginionego chłopca i dziewczynki, która za wszelką cenę pragnie go odnaleźć. Siła przyjaźni i upór w dążeniu do celu to wartości których uczy spektakl. Podróże małej Gerdy można będzie nie tylko obejrzeć, ale również wziąć w nich czynny udział. Dzieci pomogą dziewczynce pokonać wiele trudności by w końcu odnaleźć najlepszego przyjaciela i uratować go z lodowego pałacu Królowej Śniegu.

Na 16 lutego o godz. 9.00 zaplanowano kolejny seans w kinie Regis, tym razem będzie to „Wyspa Puffinów. Nowi Przyjaciele”. Gdy do Wyspy Puffin Rock zbliża się wielka burza, Oona odkrywa, że ostatnie Małe Jajko w tym sezonie zniknęło w tajemniczych okolicznościach. Trzeba je czym prędzej znaleźć i przenieść w bezpieczne miejsce. Czy młode maskonury Oona i Baba sprostają temu wyzwaniu? Parze uroczych maskonurów, na początku nie będzie łatwo. Na szczęście mają do pomocy całą grupę przyjaciół!

Bilety na seanse filmowe oraz spektakl teatralny można zakupić online na stronie kina Regis lub w kasie kina.

W ramach cyklu „Muzyka dla przedszkolaka” w sali lustrzanej domu kultury odbywać się będą popołudniowe zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat obejmujące taniec, śpiew, zabawy rytmiczne, aktywne słuchanie i kodowanie muzyki, animacje, improwizacje przy użyciu m.in. ukulele, janczarów, bum bum rurek, perkusjonaliów, dzwonków, melodyki.

13 lutego o godz. 17.00 – „Walentynki”
20 lutego o godz. 17.00 – „Dzień Kota”

Wszystkie z powyższych zajęć są płatne. Natomiast w Centrum Informacji Turystycznej przewidziano dwa spotkania dla feriowiczów. 13 lutego z ratownikiem GOPR, który będzie przybliżał uczestnikom jak przygotować się na wycieczkę w góry i jak bezpiecznie zachowywać się w górach. Natomiast 15 lutego chętni będą tworzyć „Bocheński kolaż” – zimowy obraz miasta. Te zajęcia są bezpłatne, natomiast obowiązują zapisy pod nr telefonu: 784 303 179.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc