R e k l a m a

Gmina Bochnia. Nowy budynek przedszkola w Baczkowie prawie gotowy – WIDEO

-

Trwają ostatnie prace wykończeniowe w nowo powstałym budynku w Baczkowie. Kosztem 6 mln zł gmina od zera wybudowała tu obiekt, w którym mieścić się będzie nowoczesne przedszkole.

Zadanie inwestycyjne realizowane było w formule „Zaprojektuj-Wybuduj”.

– Zgodnie z koncepcją architektoniczną, został zaprojektowany i wybudowany budynek przedszkola o powierzchni użytkowej 730 m2. Powstały przestronne sale dydaktyczne z węzłami sanitarnymi dla 4 grup przedszkolnych (po 25 dzieci w każdej) oraz sala do rekreacji, zaplecze kuchenne oraz część administracyjna – wylicza Marek Bzdek, wójt gminy Bochnia.

W ramach kontraktu wykonawca został zobowiązany także do zagospodarowania terenu, w tym wykonania parkingów, utwardzenia terenu (dojazd dla straży pożarnej, dojścia, dojazdy), wykonania placu zabaw oraz ogrodzenia. Umowa obejmowała również zakup pierwszego wyposażenia do pomieszczeń ogólnych, sal przedszkolnych oraz kuchni (meble, meble biurowe, sprzęt).

Na dachu budynku została zamontowana instalacja fotowoltaiczna.

Obecnie trwa montaż wyposażenia i trwają przygotowania do odbioru (zgodnie z umową wykonawca ma przedstawić pozwolenie na użytkowanie). Tymczasem wójt Marek Bzdek w mediach społecznościowych „uchylił rąbka tajemnicy” i pokazał krótkie wideo zawierające m.in. ujęcia z wnętrza budynku:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia