R e k l a m a

Narkotyki. Krakowscy policjanci zatrzymali 28-latka z Bochni

-

Krakowscy policjanci rozpracowujący sprawy związane z przestępczością narkotykową przyjechali do Bochni, by „złożyć wizytę” 28-letniemu mieszkańcowi miasta. Byli pewni, że znajdą u niego narkotyki. I się nie pomylili.

20 sierpnia policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP Kraków wraz z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego udali się do Bochni, gdzie według ustaleń zamieszkiwał mężczyzna, który w mieszkaniu miał przechowywać środki odurzające.

Po przybyciu pod ustalony adres mundurowi zastali 28-letniego bochnianina, który nie ukrywał zaskoczenia z powodu wizyty funkcjonariuszy. Mężczyzna został poinformowany o powodzie wizyty, a następnie policjanci przystąpili do przeszukania pomieszczeń w zajmowanym przez niego lokalu.

W wyniku przeprowadzenia tych czynności ujawnione zostały worki strunowe z zawartością marihuany o łącznej wadze ponad 90 gramów, prawie 50 gotowych skrętów z zawartością suszu roślinnego, 4 gramy haszyszu, wagę elektroniczną, młynek do mielenia suszu oraz sprzęt elektroniczny.

28-latek przyznał, że zabezpieczone substancje są jego własnością. Został zatrzymany i przewieziony do krakowskiej komendy, gdzie przeprowadzono dalsze czynności.

Mieszkaniec Bochni odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc