R e k l a m a

Bochnia. Poseł Paweł Kowal zachęcał do głosowania na Magdalenę Łacną – WIDEO

-

– Przyjechałem poprzeć panią Magdalenę Łacną na burmistrza Bochni i nie robię tego rutynowo – robię to, ponieważ jestem pewien, że jest coś takiego w polityce, jest taki moment, który można nazwać „czas kobiet” (…) Bochnia ma przed sobą możliwość nowego otwarcia, Magdalena Łacna może dokonać takiego otwarcia – przekonywał poseł KO Paweł Kowal podczas dzisiejszego briefingu prasowego zorganizowanego na pl. Turka.

Parlamentarzysta zaznaczył, że jest to kandydatka, która „umie godzić ludzi” i jest zdeterminowana by pracować na rzecz Bochni. – Nie chodzi o to, że mamy podobne poglądy polityczne, chodzi o to, że jesteśmy przekonani do tego, że trzeba kochać swoje miasto, swoje miejsce i że trzeba dawać świadectwo tej miłości. I ta samorządowa kampania, jest trochę kampanią o takiej miłości, miłości do swojego miejsca zamieszkania.

– Proszę państwa bardzo, zagłosujcie na Magdę Łacną, to będzie coś nowego, także w waszym życiu i to będzie szansa dla waszego miasta – zachęcał Paweł Kowal.

– 7 kwietnia mieszkańcy Bochni będą mogli zadecydować o tym, jakiej Bochni chcą. Czy Bochni, która się rozwija, jest gotowa na nowe rozwiązania, czy też Bochni w stagnacji – powiedziała Magdalena Łacna. – Musimy pamiętać o tym, że od 2015 roku w Bochni ubyło 1500 mieszkańców, musimy też pamiętać o tym, że w 2017 roku tylko 349 dzieci, w ostatnim roku, tylko 150… Pamiętajmy o tym, że ci młodzi, którzy się rodzą, to inwestycja i przyszłość naszego miasta – podkreśliła.

Kandydatka zachęcała też do głosowania na kandydatów na radnych miejskich startujących z list Koalicji Obywatelskiej. – Udało nam się stworzyć bardzo dobry zespół, pracowaliśmy też nad tym, żeby dobrze przygotować się do tych wyborów samorządowych. Każda z tych osób ma olbrzymią wiedzę i olbrzymie chęci, żeby Bochnię zmieniać – podsumowała.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc