R e k l a m a

Żegocina. Nie tylko Łydka Grubasa – wystąpi też Wojtek Szumański! 5 maja wielka impreza charytatywna – WIDEO

-

To będzie niesamowicie mocne i pełne atrakcji otwarcie sezonu imprez plenerowych w regionie – na dodatek z charytatywnym celem, któremu po prostu trzeba przyklasnąć. Pogoda będzie sprzyjać, więc na finał długiego majowego weekendu zapraszamy na południe powiatu bocheńskiego – do Żegociny!

Stowarzyszenie Żegocina OdNowa oraz Wójt Gminy Żegocina Wojciech Wrona serdecznie zapraszają za tydzień w niedzielę 5 maja do Żegociny na 5 edycję akcji „Gramy dla”. Jubileuszowa edycja ma na celu pomoc aż 5 mieszkańcom Gminy Żegocina, a na scenie pojawi się aż 5 zespołów! 

Akcja charytatywna „Gramy dla 5” to kontynuacja wcześniejszych imprez charytatywnych organizowanych spontanicznie przez mieszkańców. W czterech dotychczasowych edycjach organizatorom udało się zebrać już ponad 650 000 złotych na pomoc dzieciom z Żegociny. W tym roku organizatorzy, wolontariusze, sponsorzy, wystawcy i wszyscy mieszkańcy jednoczą się i pomagają zebrać fundusze na leczenie oraz rehabilitację Frania i Marcina z mózgowym porażeniem dziecięcym, Magdy z wadą serca, Piotrka z dystrofią mięśniową
i Frania z zespołem Downa. Organizatorzy akcji „Gramy dla”, Stowarzyszenie Żegocina OdNowa, jak co roku zadbali o szereg atrakcji. Impreza została podzielona na dwie części. Pierwsza, od godziny 9 do 16 to Rally TAXI – dla fanów motoryzacji, o godzinie 15 rozpocznie się finał akcji, a na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Wojtek Szumański czy Łydka Grubasa!

Moto adrenalina

Pierwsza część imprezy to event rajdowo-dryftowy dla miłośników adrenaliny. Fani motoryzacji zasiądą na prawym fotelu z najlepszymi kierowcami rajdowymi i przejadą się po zupełnie nowym niż w latach poprzednich 2 kilometrowym odcinku asfaltowo-szutrowym.To kolejna edycja tej imprezy współtowarzyszącej, która okazała się strzałem w dziesiątkę i ściąga do Żegociny tłumy gości.

W przerwach pomiędzy przejazdami odbędą się efektowne pokazy driftu przygotowane przez Git Familia Drift. Ponadto w tym roku czeka nas nowość – organizatorzy przygotowali specjalnie na tą imprezę tor OFF-ROAD po którym będzie możliwość przejazdu na quadach i buggy z kierowcami grupy ATV Limanowa, AR Moto Bochnia i Jim Team. Ponadto będzie możliwość spróbowania swoich sił w symulatorze rajdowym a także przejażdżki OFF-ROAD samochodami terenowymi! Organizatorem Rally TAXI jest Automobilklub Krakowski.

Po raz pierwszy podczas akcji Gramy dla, w centrum Żegociny stanie dźwig, który stanie się swego rodzaju 70 metrową wieżą widokową na panoramę gminy. Na jubileuszową akcję organizatorzy przygotowali po raz pierwszy niezwykłą atrakcję – przeloty samolotem nad Żegociną i Beskidem Wyspowym.

Koncerty

Druga część imprezy to mocny akcent muzyczny. W tym roku scena od 15:00 zabrzmi „na grubo” rockowymi riffami. Mocne granie na scenie rozpocznie Zespół SPAAM. Kolejne godziny naprawdę dobrej nuty zapewni KRUSHER. Charyzmatyczny frontman Wojtek Szumański, porwie setki fanów do wspólnego śpiewania. Całość scenicznych szaleństw zakończy oczekiwany zespół  ŁYDKA GRUBASA.

Po koncercie gwiazdy wieczoru, tak jak w poprzednich latach na taneczny plac przed sceną zaprasza DJ Zobul. Przed koncertem zespołu Łydka Grubasa ze sceny będą prowadzone licytacje i losowanie nagród głównych w wielkiej loterii fantowej.

Dodatkowe atrakcje

Podczas spaceru po centrum Żegociny będzie można wstąpić do ogromnej strefy zabaw dla dzieci z dmuchańcami i animacjami, stoisk gastronomicznych, strefy hawajskiej z piaskiem, na kiermasz książek, do fotobudki czy skorzystać z ekstremalnych atrakcji przygotowanych przez GOPR Limanowa. Dochód z każdej atrakcji będzie w całości  przekazany pięciu potrzebującym mieszkańcom  gminy.

Jubileuszowa akcja pozwala zadać pytanie – czy znów padnie rekord zebranych środków? Nie pozostaje nic innego jak przybyć do Żegociny i przybić piątkę. 


Sponsorem strategicznym akcji są firmy ASTOR, BANAT, EVENTLIGHT, PSH oraz DOM I OGRÓD.

Bochnianin.pl jest patronem medialnym akcji. 

Więcej informacji o akcji znajdziecie na Facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100080968681970

Bohaterom akcji można też pomóc licytując przedmiotu na grupie facebookowej: „Licytacje Gramy dla” lub wpłacając pieniądze na konto:

Stowarzyszenie Żegocina Odnowa
32 8589 0006 0030 0780 1889 0001
z dopiskiem: „Darowizna bohaterów akcji Gramy dla 5”

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia