R e k l a m a

Moto atrakcje podczas pikniku „Gramy dla 5” w Żegocinie – ZDJĘCIA

-

Mnóstwo atrakcji towarzyszących charytatywnym koncertom przygotowali organizatorzy akcji „Gramy dla 5”, która trwała przez całą niedzielę w Żegocinie.

Pierwszą część imprezy stanowił event rajdowo-dryftowy dla miłośników adrenaliny. Fani motoryzacji mieli okazję zasiąść na prawym fotelu z najlepszymi kierowcami rajdowymi i przejechać się po 2 kilometrowym odcinku asfaltowo-szutrowym.

W przerwach pomiędzy przejazdami odbywały się efektowne pokazy driftu przygotowane przez Git Familia Drift. Ponadto organizatorzy przygotowali specjalny tor OFF-ROAD po którym była możliwość przejazdu na quadach i buggy z kierowcami grupy ATV Limanowa, AR Moto Bochnia i Jim Team. Mało tego – była możliwość spróbowania swoich sił w symulatorze rajdowym a także przejażdżki OFF-ROAD samochodami terenowymi. Organizatorem Rally TAXI był Automobilklub Krakowski.

Wśród nietypowych atrakcji były także przeloty samolotem nad Żegociną i Beskidem Wyspowym.

Akcja charytatywna „Gramy dla 5” to kontynuacja wcześniejszych imprez charytatywnych organizowanych spontanicznie przez mieszkańców. W czterech dotychczasowych edycjach organizatorom udało się zebrać już ponad 650 000 złotych na pomoc dzieciom z Żegociny. W tym roku organizatorzy, wolontariusze, sponsorzy, wystawcy i wszyscy mieszkańcy jednoczą się i pomagają zebrać fundusze na leczenie oraz rehabilitację Frania i Marcina z mózgowym porażeniem dziecięcym, Magdy z wadą serca, Piotrka z dystrofią mięśniową
i Frania z zespołem Downa.

Foto relacja z koncertów – niebawem!

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia