R e k l a m a

Bochnia. Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk i pozostali jurorzy już ćwiczą z uczestnikami Festiwalu – ZDJĘCIA

-

Ruszyła 17. edycja odbywającego się corocznie w Bochni festiwalu piosenki „Integracja Malowana Dźwiękiem”. W środę uczestnicy festiwalu kwaterowali się w Mieście Soli, odbyły się też pierwsze warsztaty z jurorami-trenerami tegorocznego wydarzenia.

Festiwal „Integracja Malowana Dźwiękiem” w Bochni to wyjątkowe wydarzenie kulturalne, które nie tylko dostarcza niezapomnianych wrażeń artystycznych, ale również promuje ważne wartości społeczne, takie jak równość, integracja i akceptacja. Dzięki zaangażowaniu organizatorów, uczestników i wspierających instytucji, festiwal z roku na rok staje się coraz bardziej rozpoznawalny i ceniony na mapie kulturalnej Polski.

Festiwal jest znany z tworzenia wyjątkowych i inspirujących duetów muzycznych. Te duety łączą artystów niepełnosprawnych z pełnosprawnymi, promując ideę integracji i współpracy poprzez muzykę.

Uczestnicy do występów na Festiwalu przygotowują się przez dwa dni pod okiem doświadczonych artystów – ich trenerów i jednocześnie jurorów. W tym roku są to Anna Dymna, Grażyna Łobaszewska, Anna Rusowicz, Justyna Steczkowska, Alicja Węgorzewska, Janusz Radek, Maurycy Polaski i oczywiście Marek Piekarczyk.

Finał Festiwalu już w najbliższy piątek w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni. Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godzinie 11.00. Festiwalową galę zaplanowano na godz. 18.00. Publiczność będzie mogła posłuchać laureatów i jurorów.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia