R e k l a m a

Akcja krwiodawstwa w Brzesku. Oddano prawie 11 litrów krwi – ZDJĘCIA

-

W poniedziałek Klub HDK przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku w ramach akcji „105 litrów krwi na 105 rocznicę powstania Policji” po raz kolejny zorganizował akcję krwiodawstwa. Tym razem w mobilnym punkcie poboru krwi 24 osoby oddały 10 800 ml krwi (zarejestrowanych zostało 28 osób).

Zbliżający się okres wakacji to czas wzmożonego zapotrzebowania na ten bezcenny „lek” jakim jest krew. Z tego też względu bardzo cieszy fakt, że na apel odpowiedzieli licznie funkcjonariusze, pracownicy cywilni i emeryci tutejszej jednostki oraz społeczność powiatu brzeskiego – zwrócili uwagę organizatorzy akcji.

Słowa uznania i podziękowania należą się wszystkim, którzy tak chętnie dzielą się jedynym w swoim rodzaju darem. Krew każdego dnia ratuje życie poszkodowanym w wypadkach, chorym onkologicznie, czy też osobom po przeszczepach. Akcja nie mogłaby się odbyć bez udziału profesjonalnej ekipy RCKiK Kraków Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie OFC, której składamy gorące podziękowania. Za wsparcie i propagowanie idei krwiodawstwa serdeczne podziękowania należą się również partnerom akcji: firmie kamieniarskiej Piotra Śledzia – AP STONE Kamieniarstwo za ufundowanie posiłków regeneracyjnych dla dawców, właścicielom Gospodarstwa Rolnego KOWAL – za zdrowe mleczne napoje i słodkości, firmom BrunoPCV i NITUS Piotr Nowak – producentom i dystrybutorom szerokiego asortymentu wysokiej jakości stolarki aluminiowej i PVC w postaci okien, drzwi, rolet, segmentowych bram garażowych i przemysłowych, za gadżety – przekazali organizatorzy.

Kolejną akcję krwiodawstwa zaplanowano na 30 września.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc