Nielegalny hazard w Brzesku. Policja zarekwirowała 2 automaty do gier

-

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z brzeskiej komendy współpracując z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego, przeprowadzili kolejną akcję wymierzoną w nielegalny proceder zabezpieczając automaty do gier hazardowych.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej brzeskiej komendy w trakcie działań wymierzonych w walkę z procederem hazardowym uzyskali informację o lokalu, w którym mają znajdować się nielegalne automaty do gier hazardowych.

We środę 20 listopada policjanci wspólnie z celnikami weszli do mieszczącego się na terenie Brzeska lokalu. – W środku znajdowały się automaty do gier hazardowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli 2 maszyny, które zostały przewiezione do Urzędu Celno-Skarbowego – informuje brzeska policja.

Nielegalny proceder zagrożony jest grzywną w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz karą do trzech lat pozbawienia wolności. Policjanci i celnicy zapewniają, że „w dalszym ciągu będą bezwzględni w zwalczaniu tego nielegalnego oraz społecznie szkodliwego procederu”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023