Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” wystąpi w Bochni na Koncercie Noworocznym

-

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” ponownie zawita do Bochni. Artyści wystąpią 26 stycznia 2020 roku w hali widowiskowo-sportowej o godz. 18. W dwuczęściowym Koncercie Noworocznym przedstawią tańce z wszystkich regionów Polski (I część) oraz utwory musicalowe, operetkowe i piosenki filmowe (II część).

Bochnianie już w 2016 roku dali się porwać barwnemu żywiołowi pięknych kostiumów wirujących w takt pieśni i tańców ludowych z wszystkich regionów Polski a także z państw Europy.

W tym roku Zespół specjalne dla bocheńskiej publiczności połączy program „A to Polska właśnie” stanowiący swoistą wizytówkę Ambasadora Polskiej Kultury – którym Śląsk jest bezsprzecznie – z najpiękniejszymi utworami operetkowymi, operowymi i filmowymi.

W Bochni Śląsk wystąpi w pełnym składzie (balet, chór, orkiestra – w sumie ok. 140 osób).

Jak co roku podczas Koncertu Noworocznego w przerwie członkowie Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum” im. bł. Edmunda Bojanowskiego będą kwestować na rzecz swoich pacjentów, a organizator koncertu – Miejski Dom Kultury zaprosi na lampkę szampana.

Koncert odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego Bilety (120 zł indywidualne, 100 zł zbiorowe) do nabycia w sekretariacie MDK i kasie Kina Regis.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

sierpień, 2022

X