Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” wystąpi w Bochni na Koncercie Noworocznym

-

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” ponownie zawita do Bochni. Artyści wystąpią 26 stycznia 2020 roku w hali widowiskowo-sportowej o godz. 18. W dwuczęściowym Koncercie Noworocznym przedstawią tańce z wszystkich regionów Polski (I część) oraz utwory musicalowe, operetkowe i piosenki filmowe (II część).

Bochnianie już w 2016 roku dali się porwać barwnemu żywiołowi pięknych kostiumów wirujących w takt pieśni i tańców ludowych z wszystkich regionów Polski a także z państw Europy.

W tym roku Zespół specjalne dla bocheńskiej publiczności połączy program „A to Polska właśnie” stanowiący swoistą wizytówkę Ambasadora Polskiej Kultury – którym Śląsk jest bezsprzecznie – z najpiękniejszymi utworami operetkowymi, operowymi i filmowymi.

W Bochni Śląsk wystąpi w pełnym składzie (balet, chór, orkiestra – w sumie ok. 140 osób).

Jak co roku podczas Koncertu Noworocznego w przerwie członkowie Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum” im. bł. Edmunda Bojanowskiego będą kwestować na rzecz swoich pacjentów, a organizator koncertu – Miejski Dom Kultury zaprosi na lampkę szampana.

Koncert odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego Bilety (120 zł indywidualne, 100 zł zbiorowe) do nabycia w sekretariacie MDK i kasie Kina Regis.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

Rzecznik KEP: nie jest możliwa spowiedź on-line lub przez telefon

Nie jest możliwa spowiedź przez telefon lub internet. Księża biskupi przypominają, że – zgodnie z dokumentem Papieskiej Rady ds. Środków Społecznego Przekazu...

„ZUS jest gotowy do realizowania tarczy antykryzysowej”

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest gotowy do realizowania tzw. tarczy antykryzysowej. - Wnioski przedsiębiorców, którzy ponieśli straty w związku z epidemią koronawirusa będą...

Koronawirus w Małopolsce. Liczba zakażeń przekroczyła 100

W sobotę rano służby wojewody małopolskiego poinformowały o kolejnych aż 12 nowych przypadkach potwierdzonych laboratoryjnie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

GIS ostrzega przed ofertami „antywirusowych” produktów, m.in. suplementów diety

W przestrzeni publicznej, w szczególności w internecie pojawia się coraz więcej ofert produktów, m.in. suplementów diety, reklamowanych jako mające właściwości przeciwwirusowe i...

Bochnia. „GK”: Uchwała śmieciowa zgodna z prawem, ale szef RIO ma wątpliwości co do ugody z konsorcjum

Jak podaje „Gazeta Krakowska”, Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie stwierdziła, że uchwała w sprawie nowych stawek za odbiór odpadów komunalnych w Bochni...

Artykuły promocyjne

Galeria RONDO. Nowe godziny otwarcia

Od 1 marca bocheńska Galeria RONDO czynna jest o godzinę dłużej. To odpowiedź na prośby klientów, którzy...

Ogłoszenia

PRACA: Mechanik samochodowy, elektromechanik

Firma AUTO SERWIS Andrzej Budyś (Brzeźnica 139) zatrudni pracowników na stanowisko: Mechanik, elektromechanik

CO? GDZIE? KIEDY?

marzec, 2020

21,043FaniLubię
738ObserwującyObserwuj
526SubskrybującySubskrybuj
X