R e k l a m a

W sobotę 1. Jarmark Bożonarodzeniowy w Brzesku

-

Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha zaprasza na organizowany po raz pierwszy jarmark bożonarodzeniowy, który odbędzie się w najbliższą sobotę 21 grudnia.

Na brzeskim rynku stanie szopka z żywymi zwierzętami., w programie przewidziano też uroczyste zapalenie światełek na choince przez uczestników korowodu, który wyruszy sprzed budynku magistratu o godz. 15.00.

Wśród licznych atrakcji niewątpliwą i bezpłatną niespodzianką będzie karuzela wenecka, której towarzyszyć będzie foto-budka. Tam będzie można utrwalić niezapomniane chwile tego dnia.

W podgrzewanym namiocie miejscowi restauratorzy będą serwowali tradycyjne potrawy świąteczne – barszcz z uszkami lub krokietem, bigos, grillowany oscypek, pierogi ruskie z grzybami, kaszą i kapustą,  gołąbki, kutie, kaszankę, łazanki. Potrawy grillowane, pajdę ze smalcem i ogórkiem, będzie można wzmocnić grzańcem lub zimową herbatą w wielu odsłonach.

Podczas jarmarku odbędzie się też kiermasz z szeroką ofertą licznych wystawców. Będzie możliwość zakupu swojskich wyrobów wędliniarskich, a także słodyczy, miodów i przypraw, zabawek, żywych choinek, stroików świątecznych oraz ozdób choinkowych.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc