R e k l a m a

Bochnia. Biuro poselskie Stanisława Bukowca oficjalnie otwarte

-

– Jestem pewien, że to biuro będzie miejscem, w którym mieszkańcy tego regionu będą mogli liczyć na realną pomoc i spotkanie kogoś, kto się naprawdę pochyli nad ich problemami i w wielu sprawach będzie umiał być skuteczny – mówił podczas krótkiej sobotniej uroczystości wicepremier Jarosław Gowin, który wraz ze Stanisławem Bukowcem dokonał oficjalnego przecięcia wstęgi w biurze posła z Bochni.

Biuro poselskie Stanisława Bukowca mieści się przy ul. Białej, na drugim piętrze budynku Cechu Rzemiosł Różnych.

Bukowiec: Jestem gotowy do współpracy

– Dziękuję wszystkim którzy oddali na mnie głos. Od blisko trzech miesięcy staram się nie zawieść tego zaufania – mówił bocheński parlamentarzysta.

– Myślę, że poprzez pracę i dyżury w tym biurze kontakt z mieszkańcami całego regionu, nie tylko Bochni i powiatu bocheńskiego, będzie jeszcze lepszy. Chciałbym, aby to biuro było jak najczęściej odwiedzane przez osoby, które będą potrzebować pomocy, wsparcia, ale również przez te osoby, które będą chciały usłyszeć porady, zaproponować różne rozwiązania dla wspólnego dobra (…) Jestem gotowy do współpracy na różnych polach, w różnych obszarach i serdecznie zapraszam do wizyty – deklarował Stanisław Bukowiec.

Kiedy dyżury?

Biuro będzie czynne przez 3 dni w tygodniu, podczas których dyżury będzie pełnił dyrektor biura Karol Klima:

  • poniedziałek: 14:00 – 18:00
  • wtorek: 10:00 – 14:00
  • środa: 10:00 – 14:00

Sam poseł Stanisław Bukowiec będzie obecny w poniedziałki – jedynie w ten najbliższy, 3 lutego, wyjątkowo dyżurować będzie w innych godzinach (8:00 – 10:30).

S. Bukowiec planuje dodatkowo otworzyć filie biura w innych miastach regionu tarnowskiego, gdzie również pełnione będą dyżury „tak, żeby być jak najbliżej mieszkańców”.

Wicepremier Gowin chwali Stanisława Bukowca

– Jestem bardzo dumny, że Porozumienie ma tutaj, w okręgu tarnowskim, takiego posła jak Stanisław Bukowiec – mówił wicepremier Jarosław Gowin. – Oczywiście mówiąc te słowa nie jestem bezstronny, bo Staszek jest moim serdecznym przyjacielem od wielu, wielu lat, ale przede wszystkim jest człowiekiem, na którym się nigdy nie zawiodłem. Jest człowiekiem, na którego można liczyć w każdej sytuacji. To nie jest w polityce cecha częsta. To, że posłem ziemi bocheńskiej, brzeskiej, tarnowskiej, proszowickiej i całego tego okręgu został ktoś taki jak Stanisław Bukowiec jest prawdziwą szansą dla tego okręgu.

Jarosław Gowin chwalił doświadczenie samorządowe posła z Bochni oraz jego umiejętność współpracy z samorządowcami. Stanisław Bukowiec rzeczywiście potrafił ich sobie zjednać – to dlatego wielu z nich udzieliło mu oficjalnego poparcia w kampanii wyborczej, a w sobotę obecni byli podczas otwarcia biura.

Jarosław Gowin o wartościach

W biurze poselskim obok flagi Polski znalazło się miejsce także dla flagi Unii Europejskiej.

– Chcemy służyć Polakom, wartościom, które Polacy wyznają od pokoleń, od przeszło tysiąca lat. Wartościom chrześcijańskim, tradycyjnym takim jak rodzina, patriotyzm, jak naród – mówił podczas uroczystości wicepremier Gowin.

– To dobrze, to wspaniale, że Polska jest częścią szerszej całości jaką jest Unia Europejska. To wspaniale, że jesteśmy częścią w najpotężniejszej organizacji w dziejach świata, czyli Paktu Północnoatlantyckiego. Ale musimy przez cały czas pamiętać w ramach tej zjednoczonej Europy ścierają się różne interesy, prądy ideowe i będąc Europejczykami, powinniśmy kultywować i rozprzestrzeniać na całą Europę te wartości, które nieodłącznie wiążą się z Polską. Dlatego będziemy działać na rzecz wspierania polskich rodzin, polskiej tradycji, także tych wspaniałych w powiecie bocheńskim i całym okręgu tradycji ludowych, niezwykłego bogactwa kulturowego społecznego polskiej wsi i miast – zadeklarował.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia