R e k l a m a

Futsal. Czas na MMP U-16! Czy BSF przywiezie medal?

-

W piątek 7 lutego w Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim rozpocznie się turniej Finałowy Młodzieżowych  Mistrzostw Polski kategorii U-16.

Gospodarzem turnieju będzie drużyna Beniaminka Starogard Gdański. Tytułu Mistrza bronić będzie drużyna Rekordu Bielsko-Biała. Pierwszy mecz rozpocznie się w piątek o godzinie 13 a o godzinie 12 w salce konferencyjnej hali sportowej przy ulicy Olimpijczyków Starogardzkich 1 odbędzie się odprawa techniczna. Na odprawie będzie szkolenie z nowych przepisów gry w Futsal.

Komisja Techniczna:

Grzegorz Morkis – Wice Przewodniczący komisji FiPP PZPN.
Bogdan Duraj – Wice Przewodniczący komisji FiPP PZPN.
Seweryn Górski – Departament Rozgrywek Krajowych PZPN.

Obsada sędziowska:

Michał Żurawski, Marcin Sęczek, Marcin Miśta, Łukasz Kofluk, Marcin Gutowski, Bartłomiej Behmke.

Obserwator KS PZPN – Mariusz Podjacki 

Telewizyjną relacje LIVE przeprowadzi telewizja internetowa Sfera TV i Lajfy.TV

Zespół BSF ABJ Bochnia swoje piątkowe spotkanie rozegra już o 13.50, a rywalem podopiecznych trenera Krystiana Jaszczyńskiego będzie Jantar Ustka, a więc przeciwnik, z którym nasza drużyna już wiele razy mierzyła się na turnieju rangi MMP, między innymi w finale turnieju U-16 w sezonie 2015/16, wygranym przez nasz zespół 7-4 oraz w finale w kategorii U-18 w sezonie 2018/19, gdy nasza drużyna wygrała 5-2. 

W sobotę nasz zespół rozegra dwa kolejne mecze. O godz. 9.20 dojdzie do pierwszego w historii meczu BSF ABJ Bochnia – Legia Warszawa, natomiast na koniec zmagań w fazie grupowej zmierzymy się o 16.00 z Heiro Rzeszów. 

Kadra BSF ABJ Bochnia: Wojciech Kwaśniowski, Marcin Cichoń – Dawid Kolanowski, Mariusz Mazanek,  Paweł Gawłowicz, Tomasz Popiołek, Michał Zapiór, Patryk Zając,  Filip Zając,  Mateusz Kaleta,  Kacper Stokłosa,  Kamil Lekki, Hubert Kwarta.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc