R e k l a m a

Koszykówka. Dziś ważny mecz. Decydują się losy mistrzostwa 2. ligi!

-

Contimax MOSiR Bochnia jest obecnie wiceliderem tabeli, ale o tym, które miejsce zajmie ostatecznie, zdecydują także pojedynki między głównymi pretendentami do mistrzostwa: ekipą krakowskiego Uniwersytetu Rolniczego oraz Zagłębia Sosnowiec. Pierwsze starcie między tymi drużynami dziś wieczorem w Krakowie!

Kalendarz gier tak się ułożył, że najważniejsze mecze następować będą jeden po drugim w przeciągu najbliższego półtora tygodnia. Trzy uczestniczące w nich drużyny na etapie Finału A jeszcze nie zaznały goryczy porażki. To się wkrótce zmieni:

11.02 (wtorek) – KK UR Kraków – Zagłębie Sosnowiec
16.02 (niedziela) – Zagłębie Sosnowiec – Contimax MOSiR Bochnia
19.02 (środa) – Contimax MOSiR Bochnia – Zagłębie Sosnowiec
22.02 (sobota) – Zagłębie Sosnowiec – KK UR Kraków

Bochnianki mierzyły się z akademiczkami z Krakowa w rundzie zasadniczej – raz przegrały i raz wygrały. Tamte wyniki mogą teraz dużo ważyć. Z naszego punktu widzenia najlepiej by było, żeby Zagłębie ograło dwukrotnie Kraków, a Bochni udało się pokonać Zagłębie…

To będzie jednak niezwykle trudne zadanie. Ekipa z Sosnowca na spotkanie z reprezentacją UR i Bochnią zapewne ściągnie do gry swoje snajperki z pierwszej drużyny występującej w 1. lidze – Aleksandrę Wojtalę i Martynę Jasiulewicz. Mieliśmy okazje je poznać i oglądać na parkiecie w Bochni podczas niedawnych półfinałów MMP U-22 (zobacz TUTAJ). Swoją drogą w miniony weekend Zagłębie Sosnowiec zostało wicemistrzem Polski w tej kategorii – oczywiście przy wydatnym udziale wspomnianych zawodniczek.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc