Bochnia. Kolejka po darmowe maseczki w magistracie – WIDEO

-

W poniedziałek rano magistrat rozpoczął rozdawanie maseczek dla mieszkańców. Można je odbierać w budynku urzędu – i zgodnie z tym, czego można było się spodziewać, po darmowe produkty ustawiła się długa kolejka chętnych, w której niespecjalnie przejmowano się trzymaniem dystansu 2 metrów między osobami.

– Maseczki pochodzą od naszego rodzimego, bocheńskiego producenta, korzystającego wyłącznie w polskiego łańcucha dostaw, co również jest ważne przy występujących utrudnieniach w prowadzeniu biznesów. Obecnie zakupiono 10 tysięcy, ale maseczek z pewnością nie zabraknie poinformował magistrat w piątkowym komunikacie.

Urzędnicy uczulali, aby mieszkańcy, którzy zdecydują się na odbiór maseczek, zachowywali wprowadzone zasady bezpieczeństwa, szczególnie dotyczące odległości pomiędzy osobami, i nie tworzyli kolejek. Jak widać, nie za bardzo to się udało.

Maseczki można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1500, w specjalnie oznakowanym wejściu do Urzędu od. ul. Kazimierza Wielkiego.


Kanał Bochnianin.pl możecie zasubskrybować klikając w przycisk poniżej:

lub bezpośrednio na YouTube – TUTAJ. Zapraszamy do przeglądania zamieszczonych tam materiałów wideo. http://www.youtube.com/serwisBochnianinPL

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023