Łapanów. Policjanci zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali dwóch poszukiwanych

-

Wiśniccy i bocheńscy policjanci zatrzymali 3 osoby oraz zabezpieczyli susz marihuany. Dwóch zatrzymanych mężczyzn było poszukiwanych przez sąd do odbycia kary pozbawiania wolności. 33 i 26-latek zostali odwiezieni do zakładu karnego, a trzeci z zatrzymanych, 31-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

Gdy tylko policjanci z komisariatu policji w Nowym Wiśniczu uzyskali informację, że w jednym z domów na terenie Łapanowa mogą przebywać osoby posiadające środki narkotyczne, postanowili to niezwłocznie sprawdzić. Działając wspólnie z policjantami wydziału kryminalnego z Bochni, po wejściu na teren posesji zatrzymali trzech mężczyzn, z których jeden na widok mundurowych bezskutecznie próbował uciec.

– Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Bochni, dobrze znani policji z uwagi na kryminalną przeszłość – informuje Łukasz Ostręga, rzecznik prasowy bocheńskiej policji.

Podczas przeszukania domu policjanci ujawnili susz marihuany, który należał do zatrzymanego 31-latka. W trakcie weryfikacji danych w policyjnej bazie danych okazało się, że pozostali dwaj mężczyźni w wieku 33 i 26 lat są poszukiwani przez sąd do odbycia kary pozbawiania wolności.

Zatrzymany 31-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara pozbawiania wolności do lat 3, natomiast jego kompani zostali odwiezieni do zakładu karnego, gdzie obecnie odbywają zasądzoną karę pozbawiania wolności.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023