Region. Struktury Porozumienia w pełni popierają kandydaturę Andrzeja Dudy na prezydenta

-

– W nadchodzących wyborach prezydenckich udzielamy pełnego poparcia kandydaturze Pana Prezydenta Andrzeja Dudy – zapisano w sobotniej (23 maja) uchwale zarządu Porozumienia w regionie tarnowskim. Pod dokumentem podpisali się szef regionalnych struktur poseł Stanisław Bukowiec i sekretarz zarządu Karol Klima.

W uchwale podkreślono: – Należy podkreślić dynamiczny rozwój naszego kraju, w tym Województwa Małopolskiego, w okresie pełnienia funkcji Prezydenta RP przez pana Andrzeja Dudę. Jego zainteresowanie rozwiązywaniem problemów gospodarczych i społecznych Polaków zasługuje na pełne uznanie.

Jednocześnie zarząd okręgu 15 zwraca się z apelem do członków i sympatyków Porozumienia Jarosława Gowina „o poparcie kandydatury Prezydenta Andrzeja Dudy w nadchodzących wyborach”. – Wybór Andrzeja Dudy na kolejną kadencję jest gwarancją kontynuowania niezbędnych reform i rozwoju gospodarczego naszej Ojczyzny.

W tym samym dokumencie zarząd okręgu nr 15 wyraził też „pełne poparcie dla działań podejmowanych przez lidera partii prezesa Jarosława Gowina oraz kontynuowania współpracy w ramach obozu Zjednoczonej Prawicy”.

– Spotkanie było dobrym miejscem na rozmowę o Polsce oraz przyszłości partii. Chcemy w ramach Zjednoczonej Prawicy modernizować nasz kraj, a także budować silną republikańską formację – podsumował sobotnie posiedzenie poseł Stanisław Bukowiec.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

czerwiec, 2022

X