R e k l a m a

Bochnia. „Polacy zasługują w końcu na stabilizację” – pełna sala na spotkaniu z liderami Porozumienia i Agrounii – ZDJĘCIA

-

Około 100 osób szczelnie wypełniło salę konferencyjną restauracji Sąsiedzka w Bochni, by uczestniczyć w spotkaniu z liderami Porozumienia i Agrounii – Magdaleną Sroką oraz Michałem Kołodziejczakiem.

Podczas spotkania politycy podkreślali, że „Polacy zasługują w końcu na stabilizację i przewidywalność”. – Od tego jest nasze państwo, żeby przewidywać kryzysy, zagrożenia, żeby ludzie, którzy mieszkają w Polsce, czyli my, czuli się bezpiecznie – mówił Michał Kołodziejczak.

W tym kontekście dużo mówiono zarówno o bezpieczeństwie żywnościowym („bo stąd bierze się inflacja i drożyzna”), bezpieczeństwie produkcji rolnej, jak i bezpieczeństwie energetycznym oraz stabilności prawa, przede wszystkim systemu podatkowego.

Zarówno Magdalena Sroka, jak i Michał Kołodziejczak zwracali uwagę, że społeczeństwu wmówiono, że „nic od nas nie zależy” i zachęcali, by się z takim stanem rzeczy nie godzić.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia