R e k l a m a

Łapczyca. Agrounia z pytaniami do posła Krajewskiego (PiS) – WIDEO

-

Działacze Agrounii pojawili się na spotkaniu w Łapczycy i mieli do posła PiS Wiesława Krajewskiego pytania dotyczące wwożenia do Polski zboża z Ukrainy: – Może pan powie, jak pańscy koledzy tego pilnują?

Czwartkowe spotkanie w łapczyckiej świetlicy było otwarte dla wszystkich chętnych (nasza obszerna relacja TUTAJ). Wśród około stuosobowej publiczności było też kilku przedstawicieli Agrounii, w tym jej lokalny działacz Artur Tabor: – Jaką macie ofertę dla rolników? Jak nam chcecie pomóż? To, że wjeżdżało pół roku i wjeżdża dalej zboże z Ukrainy, szczególnie zboże techniczne, może pan powie, jak pańscy koledzy tego pilnują? – pytał.

Na pytania początkowo próbował odpowiedzieć prowadzący spotkanie radny powiatowy Mariusz Zając (na zdjęciu głównym) przypominając m.in., że na Ukrainie trwa wojna, a Polacy chcą sąsiadom pomóc (nawiązał przy tym do polskich historycznych doświadczeń z okresu II wojny światowej). W pewnym momencie przerwał mu jednak drugi przedstawiciel Agrounii, w końcu głos zabrał poseł Wiesław Krajewski, który zaproponował, że ponieważ spotkanie dotyczy spraw samorządowych, to o „wielkiej polityce” porozmawia z rolnikami po spotkaniu.

Całe zajście na poniższym wideo:

Poseł Wiesław Krajewski rozmawia z działaczami Agrounii.

Zobacz też: Mariusz Zając i Wiesław Krajewski w Łapczycy. To już początek kampanii wyborczej? – ZDJĘCIA

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia