Ostatni dzień na wypełnienie ankiety dot. Strategii Rozwoju Powiatu Bocheńskiego

-

Jeszcze tylko dziś można wypełnić ankietę dotyczącą Strategii Rozwoju Powiatu Bocheńskiego na lata 2021-2030. Z prośbą o wyrażenie swojej opinii zwracają się urzędnicy Starostwa Powiatowego w Bochni: – Chcielibyśmy poznać opinie na temat najważniejszych kierunków działań samorządu powiatowego. Zależy nam na opinii mieszkańców naszego powiatu, w tym radnych, sołtysów, czy członków organizacji pozarządowych.

Państwa zdanie jest bardzo istotne dla procesu podejmowanych w przyszłości decyzji i stanowi jedno z najważniejszych elementów tego badania. Jednak, aby Państwa opinia mogła mieć wpływ na przyszłość i najbliższe otoczenie zwracam się prośbą o wypełnienie poniższej ankiety – mówi Adam Korta, starosta bocheński.

Ankieta dostępna jest TUTAJ.

Dane zebrane po wypełnieniu ankiet posłużą jako baza wiedzy mówiąca o potrzebach mieszkańców Powiatu Bocheńskiego oraz oczekiwaniach wobec władz samorządowych. Wnioski te zostaną również przekazane Zarządowi oraz Radzie Powiatu Bocheńskiego.

Strategia Rozwoju Powiatu to jeden z najważniejszych dokumentów powiatu określających wizję rozwoju, cele oraz główne działania zmierzające do ich osiągnięcia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023