R e k l a m a

Ronnie Ferrari przyjedzie nad Rabę. W sierpniu piknik w ośrodku TKKF

-

Na niedzielę 9 sierpnia planowany jest piknik w odnawianym ośrodku TKKF „Raba” w Chodenicach. Jedną z atrakcji ma być występ Ronniego Ferrari, autora hitu „Ona by tak chciała” (137 mln odsłon na YouTube).

Od kilku tygodni na terenie ośrodka trwają prace, które mają przywrócić temu miejscu dawny blask i pozwolić wykorzystać jego potencjał rekreacyjny. W pracach porządkowych grupie inicjatywnej pomaga wielu ochotników, a działania wspiera wiele prywatnych firm.

Większy zarząd TKKF „Raba”

Równolegle do prac prowadzonych w terenie nastąpiły także zmiany w samej organizacji – 10 lipca w trakcie Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Ogniska TKKF „Raba” w Bochni doszło do zwiększenia ilości członków zarządu – do władz stowarzyszenia weszły osoby, które są animatorami działań prowadzonych w Chodenicach. Na zdjęciu poniżej pełny nowy zarząd ogniska czyli „młodość” zmieszana z „doświadczeniem”:

– Ryszard Januszek / Prezes Zarządu
– Tadeusz Cichoń / Wiceprezes Zarządu
– Marcin Maszewski / Wiceprezes Zarządu
– Robert Dzieża / Sekretarz
– Dariusz Maszewski / Skarbnik
– Stanisław Janowski / Członek Zarządu
– Tadeusz Mytnik / Honorowy Prezes

9 sierpnia Piknik nad Rabą

Ambitne plany dotyczące ośrodka w Chodenicach sięgają dalej niż tylko jednego, bieżącego sezonu, ale inicjatorom zależy, aby to miejsce już w tym roku zaczęło tętnić życiem i udowodniło swoją przydatność. To dlatego na 9 sierpnia szykują piknik, który ma być pełen atrakcji. Muzycznym gościem ma być Ronnie Ferrari, ale wystąpi też Mister R. i DJ Netto. Będzie też grill, napoje, dmuchańce oraz zabawy sportowe. Więcej szczegółów podamy bliżej terminu imprezy.

Firmy, które pomagają w reaktywacji ośrodka TKKF Raba będą miały możliwość odnotowania swojego zaangażowania na specjalnie projektowanych bannerach. Za symboliczną opłatą mogą umieścić na nich swoje logo (szczegóły w Studiu Akces: [email protected]).


Zobaczcie nasze materiały wideo:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc