R e k l a m a

3 nielegalne automaty do gier hazardowych w Bochni

-

Policjanci z bocheńskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie przeprowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu. – Dzięki zorganizowanej akcji w ręce celników trafiły 3 automaty wykorzystywane do nielegalnych gier hazardowych – poinformowano w komunikacie.

Działania zostały przeprowadzone w miniony poniedziałek, 16 listopada.

– W trakcie kontroli jednego z lokali na terenie Bochni funkcjonariusze ujawnili maszyny do gier losowych, służące uzyskaniu korzyści finansowej, co w świetle przepisów Ustawy o grach hazardowych czyni je nielegalnymi. Łącznie zabezpieczono 3 maszyny i przekazano je urzędnikom celnym, którzy zajmą się dalszym prowadzeniem tej sprawy – poinformowała policja w oficjalnym komunikacie.

Osobom, które zajmowały się tym nielegalnym procederem, zgodnie z przepisami ustawy, za prowadzenie bez zezwolenia gier hazardowych grozi kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3.

– Ku przestrodze informujemy, że osobie wynajmującej lokal, w którym znajdują się nielegalne maszyny, również grozi odpowiedzialność karna – dodaje policja.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc