Szpital w Brzesku: Wideo-rozmowy bliskich z pacjentami

-

– Nasz szpital, chcąc ułatwić kontakt pacjentów z osobami bliskimi w czasie pandemii i ograniczeń z nią związanych, uruchamia wideo-rozmowy – poinformował w komunikacie szpital powiatowy w Brzesku.

W portierni zlokalizowanej przy głównym wejściu do szpitala (po prawej stronie) można połączyć się z oddziałem, na którym przebywa pacjent i porozmawiać wykorzystując właśnie połączenie wideo.

– Szpital na chwilę obecną udostępnił do rozmów 2 tablety w oddziale covidowym oraz 1 tablet w Oddziale Chorób Wewnętrznych. Osoba bliska, która będzie chciała porozmawiać w ten sposób z pacjentem, może skorzystać z oddzielnego pomieszczenia przy portierni, gdzie również znajduje się urządzenie do komunikacji – informuje placówka.

Wideo-rozmowy w szpitalu będą możliwe przez wszystkie dni tygodnia od godz. 14.00 do 16.00. Dodatkowo w okresie przedświątecznym, dzięki pomocy żołnierza WOT od 21 do 23 grudnia czas ten zostanie wydłużony o godzinę. Z pacjentami będzie można porozmawiać pomiędzy godz. 14.00 i 17.00.

Możliwość wideo-rozmów może zostać rozszerzona w zależności od zgłaszanego zapotrzebowania ze strony bliskich lub pacjentów.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

CO? GDZIE? KIEDY?

marzec, 2021

23,720FaniLubię
900ObserwującyObserwuj
1,150SubskrybującySubskrybuj
X