R e k l a m a

Jest pierwsze w Bochni serce na nakrętki

-

Pierwsze w Bochni serce na nakrętki stanęło przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bochni. Plastikowe nakrętki z butelek po wodzie i napojach czy płynach, można od piątku wrzucać do czerwonego pojemnika.

Można powiedzieć, że inicjatywa ta jest w dwójnasób dobra, po pierwsze i najważniejsze będzie pomagać dzieciom, a po drugie jest o też działanie proekologiczne. Dziękuję rodzicom Oliwiera, życząc wytrwałości i dużo zdrowia – zwraca uwagę Adam Korta, starosta bocheński.

Punktem zbiórki nakrętek będą opiekować się wychowankowie placówki, a środki pozyskane ze sprzedaży będą przeznaczone na rzecz wsparcia placówki i jej uczniów.

Inicjatorem postawienia serca na nakrętki są rodzice jednego z niepełnosprawnych dzieci – Pani Ewa i Pan Marcin, a serce przekazała firma ITC Metal.

Jak już informowaliśmy wcześniej, serca na nakrętki zamierza postawić także Fundacja Auxilium (czytaj TUTAJ). Dziś już wiemy, że dzięki fundatorom będzie ich 10 i staną w różnych częściach naszego regionu.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia