R e k l a m a

Gmina Bochnia. Serca na nakrętki w Cikowicach i Nieszkowicach Małych

-

Czerwony pojemnik w kształcie serca przeznaczony do zbierania plastikowych nakrętek stanął przy budynku świetlicy w Nieszkowicach Małych. Serce przekazane przez Fundację Auxilium stanęło w tej lokalizacji po uzgodnieniach z Wiesławem Michniakiem, sołtysem wsi.

Nie jest to pierwsze serce na nakrętki, które znajduje się na terenie Gminy Bochnia. Takie samo serce stoi również przed budynkiem świetlicy w Cikowicach. Powstało tam ono z inicjatywy pani Krystyny Pałkowskiej.

– Drodzy mieszkańcy, wielkie serca czekają na Wasze nakrętki. Jest to nie tylko proekologiczne przedsięwzięcie, ale przede wszystkim mające pomóc najbardziej potrzebującym. Zapraszam dla zapełniania serc nakrętkami – mówi Marek Bzdek, wójt gminy Bochnia.

Do pojemników można wrzucać wszelkie plastikowe nakrętki bez względu na kształt, czy kolor. Mogą to być nakrętki po napojach, kawie, mleku, czy jogurtach. W pojemniku zostawić można również zakrętki po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia