W sobotę kolejny występ Wiktorii Kasprzyk w The Voice Kids – WIDEO

-

Już w najbliższą sobotę o godz. 20:00 na antenie TVP widzowie zobaczą pierwsze Bitwy w ramach czwartej edycji talent show „The Voice Kids”. W pierwszym bitewnym odcinku rywalizować będą uczestnicy z drużyny Cleo, a wśród nich 12-letnia Wiktoria Kasprzyk z podbocheńskich Stanisławic.

Uczennica Szkoły Podstawowej Nr 4 w Bochni zrobiła duże wrażenie podczas przesłuchań w ciemno, okrzyknięto ją nawet „sobowtórką Roksany Węgiel”, która wygrała pierwszą edycję The Voice Kids. O Wiktorii oraz o tamtym jej występie pisaliśmy TUTAJ.

Po przesłuchaniach i wyborze drużyny, Wiktoria do kolejnego występu przygotowywała się pod okiem Cleo:

Wiktoria Kasprzyk (pierwsza z prawej) z trenerką Cleo i koleżankami z drużyny.

Tymczasem w sieci jest już zajawka sobotnich Bitew:

WIKTORIA KASPRZYK (za voicekids.tvp.pl):

Ma 12 lat. Jej kontakt z muzyką rozpoczął się w przedszkolu. Już wtedy stawiała pierwsze kroki na scenie, a kontakt z publicznością działał na nią od początku bardzo motywująco. Wiktoria w wieku 6 lat rozpoczęła naukę śpiewu w Miejskim Domu Kultury w Bochni gdzie śpiewała przez parę lat. Od niedawna kontynuuje naukę śpiewu w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach.

Poza śpiewem i grą na gitarze Wiki interesuje się także językami obcymi. Bardzo lubi język angielski, a od paru lat uczy się także języka hiszpańskiego. Uwielbia sport, a w szczególności biegi i akrobatykę, którą trenuje godzinami na ogrodowej trampolinie. W wolnym czasie lubi wykonywać prace plastyczne głównie ołówkiem i akwarelami.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023