R e k l a m a

Bochnia. Będą letnie ogródki przy Rynku – WIZUALIZACJE

-

Przed kawiarnią i restauracją działającymi przy północnej pierzei rynku w Bochni jeszcze w tym roku mają zacząć funkcjonować letnie ogródki. Prywatni właściciele projektując ich wygląd postawili na zieleń oraz drewno i starali się, by estetycznie wpisywały się w nowe, zrewitalizowane otoczenie.

Ogródki przed Cafe Espresso i restauracją „Turystyczna” powstaną na specjalnych drewnianych podestach, będą mieć wymiary 15×5,5 metra, a w każdym stanie ok. 10 stolików. Ich uruchomienie planowane jest już w tym sezonie, właściciele czekają jedynie, aż zakończą się (będące już na finiszu) prace rewitalizacyjne w tej części rynku.

Inicjatywa prywatnych przedsiębiorców wpisuje się w wizję nowego Rynku wypracowaną w mieście przy planowaniu rewitalizacji: ma to być przestrzeń zachęcająca mieszkańców i turystów do spędzania tu wolnego czasu. Przebudowa centrum i jednocześnie celowe ograniczenie ruchu samochodowego umożliwią właśnie tego typu przedsięwzięcia.

Poniżej wizualizacje ogródków przed Cafe Espresso i restauracją „Turystyczna” udostępnione przez właścicieli lokali dla Czytelników Bochnianin.pl:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia