R e k l a m a

Arkadiusz Klasa mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu

-

W drugiej połowie czerwca w Warszawie odbyły się XVII Mistrzostwa Polski ADCC w brazylijskim jiu-jitsu. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy bocheńskiego klubu Bellatores Jiu-jitsu Checkmat. Ze złotym medalem i tytułem mistrza Polski wrócił ze stolicy Arkadiusz Klasa. Wicemistrzem Polski w kategorii początkujących został Filip Gala, a brązowy medal w kategorii junior zdobył Sebastian Mrożek.

O podium otarli się Maria Smulska, Adrian Cisak oraz Łukasz Zaleśny. Mimo, że bez medali to wrócili bogatsi o kolejne, bardzo cenne doświadczenia.

Wyjazd na mistrzostwa był możliwy, po raz kolejny, dzięki wsparciu głównego sponsora jakim jest Igloo More Than Cooling. Nieoceniona jest także pomoc i wsparcie partnerów, którymi są Centrum Kettlebell Bochnia, Centrum Ketttlebell Polska oraz Fundacja Start – Sport KaaTsu Original BFR Polska.

Przypominamy, że każdy może dołączyć do bocheńskiej drużyny Bellatores Jiu-jitsu Checkmat. Wystarczy przyjść w poniedziałek, środę lub piątek do hali przy ulicy Wojska Polskiego 1, przynieść ze sobą dobre nastawienie, strój sportowy i sprawdzić, jakie możliwości dalszego rozwoju w nas drzemią i czekają, żeby się obudzić.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia