Bochnianin Piotr Lekki w grupie TSA MNK. Zobacz ich najnowszy klip – WIDEO

-

Do serwisu YouTube trafił przed tygodniem teledysk zespołu będącego kontynuacją legendarnej grupy TSA. W tym nowym projekcie uczestniczy także bocheński gitarzysta i producent muzyczny – Piotr Lekki.

Geneza TSA MNK (Michalski Niekrasz Kapłon)

Długa historia legendy polskiego rocka i heavy-metalu – zespołu TSA zamknęła się ostatnim rozdziałem, jakim był koncert w Tychach 1 września 2018 roku, gdzie wokalistą był już Damian Michalski.

Po tym wydarzeniu, dotychczasowi muzycy TSA zawiesili działalność zespołu, ale część z nich nie złożyła broni. Marek Kapłon, Janusz Niekrasz oraz Damian Michalski zdecydowali się na własny, nowy projekt – „TSA Michalski Niekrasz Kapłon”. Latem 2019 roku skład zespołu, uzupełnili dwaj instrumentaliści grający na gitarach – Piotr Lekki i Maciej Wester.

Powstaje nowy, mocny materiał, a muzycy podejmują kolejne wyzwania. Co najważniejsze, spotkali się z  fantastycznym przyjęciem publiczności, która kocha stare klasyki zagrane z nową energią. Zespół aż kipi nowymi pomysłami i ma już ambitne plany studyjne. Zapełnia kluby muzyczne i występuje na imprezach plenerowych.

W repertuarze, oprócz kanonu TSA, znajdują się również nowe, jeszcze gorące kompozycje, takie jak potężnie brzmiący „Ostatni pociąg”.

Przedstawiamy najnowszy teledysk grupy – „Ostatni Pociąg”

Muzyka: Janusz Niekrasz; Słowa: Sławek Wierzcholski

Wykonawcy:
Damian Michalski – śpiew
Janusz Niekrasz – bas
Piotr Lekki – gitara
Maciej Wester – gitara
Marek Kapłon – perkusja

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

kwiecień, 2023