Nożna. Porażka BKS 0:3 z Kolejarzem Stróże

-

W sobotnim spotkaniu w ramach 15. kolejki IV ligi wschodniej przy Parkowej 3 zmierzyły się ze sobą ekipy BKS Bochnia oraz Kolejarza Stróże. Zawodnicy gości wygrali w tym spotkaniu wysokim zwycięstwem 0:3.

Po zdobyciu pierwszego zwycięstwa przez BKS w meczu z Jarmutą, przyszedł czas na starcie z dobrze prezentującą się ekipą Kolejarza Stróże. Goście zdobyli bramkę otwierającą wynik meczu już w 15. minucie spotkania. Gola po błędzie w rozegraniu przez BKS, zdobył zawodnik Kolejarza – Szymon Gruca. Ekipa Bocheńskiego próbowała ataków kontratakiem, niestety próby rozegrania akcji i przejścia do ofensywy, kończyły się dla BKS w większości nieskutecznie. W pierwszej połowie gol gości był jedynym trafieniem.

W przerwie trener Manelski postanowił dokonać kilku korekt w składzie i ustawieniu Bocheńskiego. Niestety nasza drużyna nie była w stanie trzymać szyku w defensywie i rozegraniu piłki, przez co goście zdobyli w 50. minucie drugą bramkę, której autorem był ponownie Szymon Gruca. Kolejne błędy w szyku defensywnym sprawiły, że Michał Olszewski zdobył bramkę na 0:3 już w 55. minucie meczu. BKS w drugiej części meczu też miał swoje okazje, gdzie powinniśmy zdobyć bramkę. Wszystkie 3 niemalże stuprocentowe sytuacje zostały odparte przez bramkarza gości, Łukasza Lepuckiego. Ostatecznie BKS nie udało się zdobyć nawet honorowej bramki i tak też przegraliśmy z Kolejarzem 0:3.

Po spotkaniu dorobek punktowy Bocheńskiego Klubu Sportowego nie zmienił się. Z ośmioma oczkami obejmujemy przedostatnie, 17 miejsce w tabeli.

BKS Bochnia – Kolejarz Stróże 0-3 (0-1)
Bramki: Szymon Gruca 15′, 51′, Michał Olszewski 55′

BKS: Karol Pietrzak – Jakub Jastrzębski (80′ Kacper Musiał), Piotr Janicki, Bartłomiej Chlebek, Tomasz Rachwalski – Jakub Pasiut (46′ Jakub Kleszcz), Karamo Sane, Artur Majcher (60′ Maksymilian Rybak) – Mariusz Łyduch, Jarosław Ulas – Chibueze Onwudi (65′ Hubert Skocz).

Kolejarz: Łukasz Lepucki – Kamil Lizoń, Seweryn Michalik (64′ Artur Przetacznik), Mirosław Matusik, Mirosław Bąk, Daniel Petryla, Michał Olszewski, Jan Krok (84′ Bartłomiej Dziedzic), Kamil Jakubowski (70′ Konrad Walicki), Szymon Gruca, Michał Niepsuj (86′ Dawid Matusik).