R e k l a m a

Bochnia. Jan Balicki z nagrodą Ministra Edukacji i Nauki

-

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Bochni Jan Balicki, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Bochni, otrzymał nagrodę Ministra Edukacji i Nauki, za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Wyróżnienie wręczył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej i Szkolnictwa Wyższego Włodzimierz Bernacki.

W tym roku Jan Balicki świętuje jubileusz 40-lecia pracy. Okazją do wręczenia wyróżnienia było posiedzenie Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki Rady Powiatu w Bochni. Jak podkreślał Włodzimierz Bernacki ostatnie dwa lata to spore wyzwanie nie tylko dla uczniów i nauczycieli, ale również dla dyrektorów.

– Dla swoich uczniów jest Pan prawdziwym autorytetem, który każdego dnia pomaga im zrozumieć otaczający ich świat, a także przygotowuje do wejścia w dorosłe życie. Dzięki Pana zaangażowaniu Zespół Szkół nr 1 w Bochni, szkoła o wieloletnich tradycjach, poszerza swoją ofertę edukacyjną, dostosowując ją do oczekiwań młodych ludzi – gratulował wyróżnionemu Starosta Bocheński Adam Korta.

Podczas komisji Włodzimierz Bernacki omówił aktualne prace jakie prowadzi Ministerstwo Edukacji Narodowej i Szkolnictwa Wyższego w zakresie prawa oświatowego i Karty Nauczyciela. Członkowie komisji przedstawili najważniejsze problemy związane z funkcjonowaniem szkół i edukacji.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc