R e k l a m a

W czwartek na Rynku akcja „Zaszczep się dla Niepodległej”. Starosta zachęca filmikiem – WIDEO

-

Współczesny patriotyzm to dbanie o siebie i o innych. W czasie najbliższego Święta Niepodległości na Rynku w Bochni odbędzie się wyjątkowa akcja „Zaszczep się dla Niepodległej”. Od 10:00 do 16:00 będzie się można zaszczepić bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Pierwszych 100 zaszczepionych osób otrzyma biało-czerwone flagi.

IV fala koronawirusa przybiera na sile, a jak podaje Ministerstwo Zdrowia na Covid-19 chorują i umierają głównie osoby niezaszczepione. Bardzo szybko zapełniają się również oddziały covidowe w małopolskich szpitalach. Dlatego Starosta Bocheński Adam Korta podjął decyzję o włączeniu się Starostwa Powiatowego w Bochni w akcję „ZASZCZEP SIĘ DLA NIEPODLEGŁEJ”.

Mobilny punkt szczepień będzie działał na bocheńskim Rynku w czwartek 11 listopada od 10:00 do 16:00. Szczepienia będą wykonywane jednodawkowym  preparatem Johnson &Johnson lub szczepionką Pfizer. 

Na szczepienie nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Pierwszą dawką mogą się zaszczepić osoby jeszcze niezaszczepione.

W czasie akcji będzie też możliwe szczepienie trzecią, przypominającą dawką szczepionki, jeśli od ukończenia pełnego schematu szczepienia przeciw COVID-19 upłynęło co najmniej 6 miesięcy.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia