Futsal. BSF nie zwalnia – jest ósma wygrana!

-

Występujący w 1. lidze futsalu zespół BSF ABJ Bochnia kontynuuje zwycięską passę. W niedzielę bochnianie pokonali na wyjeździe Gwiazdę Ruda Śląska i nadal pozostają jedyną niezwyciężoną drużyną w grupie południowej.

Wynik meczu otworzył w 7 minucie Adam Wędzony, ale niedługo potem był remis 1:1. Na przerwę do szatni BSF schodził jednak prowadząc, bo w 16 minucie idealne podanie wykorzystał Arkadiusz Budzyn i z najbliższej odległości pokonał bramkarza gospodarzy.

Tuż po przerwie do siatki ponownie trafił Wędzony, a bochnianie prowadząc 3:1 kontrolowali przebieg meczu.

Sześć minut przed końcem Gwiazda zdobyła gola kontaktowego – zespół z Bochni musiał się więc zmobilizować, by postawić kropkę nad „i”. Jednocześnie gospodarze nieco się odsłonili atakując z wiarą, że mogą urwać punkt liderowi – zostali za to skarceni w ostatnich trzech minutach, kiedy to bochnianie zdobyli aż trzy kolejne bramki.

Gwiazda Ruda Śląska – BSF ABJ Bochnia 2:6 (1:2)

0:1 – Wędzony 7′