Galeria Rondo. Trzy nowe marki otworzyły dziś sklepy na miejscu dawnego Tesco – ZDJĘCIA, WIDEO

-

Duże przemeblowanie na parterze Galerii Rondo w Bochni. Zgodnie z zapowiedzią dziś na miejscu dawnego Tesco otworzyły się sklepy trzech nowych marek (czwarty ruszy niebawem).

Jak już wiecie z Bochnianin.pl firma Salling Group, która przejęła sieć sklepów Tesco Polska, zmieniła swoje pierwotne plany i postanowiła otworzyć w Galerii Rondo swój sklep Netto. Jest on jednak o ponad połowę mniejszy (1,6 tys. m2) od dotychczasowego Tesco (ok. 4 tys. m2) – pozostałą powierzchnię zagospodarowano więc sklepami innych branż i marek.

Dziś razem z Netto otworzyły się także HalfPrice (to zupełnie nowa sieć sklepów należąca do Grupy CCC oferująca odzież, obuwie, zabawki, akcesoria i kosmetyki, a także dekoracje i dodatki do domu) oraz Dealz (sieć sklepów będąca częścią Pepco Group, oferująca wybór artykułów spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt).

Trwają jeszcze prace przy czwartym sklepie, który skorzysta z dawnej powierzchni Tesco – to Sinsay, marka z portfolio grupy LPP, do której należą m.in Reserved, Cropp, House i Mohito.

Kliknij by powiększyć:

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

sierpień, 2022

X