R e k l a m a

Mały Jaś z Lipnicy Murowanej potrzebuje pomocy w rehabilitacji

-

Trwa zbiórka środków na leczenie i rehabilitację dla małego Jasia z Lipnicy Murowanej. 9-miesięczny chłopiec ma długą listę chorób, w tym opóźniony rozwój psychoruchowy i dysharmonię napięcia mięśniowego. Koszt intensywnej rehabilitacji to ok. 9 tys. zł miesięcznie.

Jaś jest moim najmłodszym synkiem. Urodził się w maju 2021 roku. Niedługo po porodzie dowiedziałam się o tym, że jest bardzo chory. Synek zmaga się z dysharmonią napięcia mięśniowego, opóźnionym rozwojem nerwowym, jest po leczeniu wrodzonych stóp końsko-szpotawych. Zdiagnozowana również została w znacznym stopniu astma oskrzelowa, która wymaga leczenia. Tak trudno się pogodzić z tym, że te wszystkie choroby dotknęły moje kilkumiesięczne dziecko – napisała w serwisie Siepomaga.pl Ewa Jarosińska, mama chłopca.

Od momentu diagnozy robię wszystko, żeby pomóc Jasiowi. Jego los jest przecież w moich rękach. Jaś wymaga codziennej intensywnej rehabilitacji w ośrodkach rehabilitacyjnych i w domu. Z tego powodu nie mogę podjąć pracy, ponieważ synek wymaga stałej opieki, a oprócz niego mamy jeszcze dwójkę dzieci – tłumaczy pani Ewa.

Dotychczasowe leczenie nie przyniosło większych efektów, a intensywniejsza rehabilitacja przerasta możliwości najbliższych chłopca (rodzina utrzymuje się z pensji Piotra, taty chłopca). Miesięcznie potrzeba bowiem ok. 9 tys. zł, a leczenie i rehabilitacja mogą potrwać co najmniej 5 lat.

Na Facebooku trwają również licytacje, z których środki zasilają konto zbiórki – link TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc