R e k l a m a

Bochnia. Ruszają przeglądy „Młode Talenty” i „Młody Plastyk”

-

Miejski Dom Kultury w Bochni zaprasza uzdolnione dzieci i młodzież do udziału w przeglądach „Młode Talenty 2022” i „Młody Plastyk 2022”.

Termin zgłoszeń w przeglądzie „Młode Talenty 2022” upłynie 3 czerwca, natomiast przesłuchania uczestników zaplanowano na 7 czerwca.

Przesłuchania uczestników przeglądu „Młode Talenty” będą odbywały się w dwóch miejscach:

  • formy muzyczne w dużej sali kina Regis,
  • formy taneczne w amfiteatrze na Uzborni.

Dokładne godziny przesłuchań poszczególnych uczestników zostaną podane po zamknięciu listy startowej. Tegoroczna edycja przeglądu zakończy się na etapie powiatowym.

Regulamin przeglądu i karty zgłoszeń dostępne są na stronie www.mdk.bochnia.pl oraz w sekretariacie MDK.


Przegląd „Młody Plastyk 2022” adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 21 lat z terenu powiatu bocheńskiego.

Jury przeglądu wyłoni jedną osobę prezentującą nieprzeciętny talent i umiejętności stosowne do wieku, rokującą dalszy rozwój, która otrzyma tytuł „Młody Plastyk 2022”. Jury może także przyznać wyróżnienia zależnie od ilości i poziomu złożonych prac.

Brak narzuconego tematu i techniki prac ma na celu umożliwienie maksymalnej swobody wypowiedzi. Ideą przeglądu jest pokazanie uczestników tego co tworzą dla siebie, z wewnętrznej potrzeby a niekoniecznie na konkursy.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej www.mdk.bochnia.pl oraz w sekretariacie MDK.

Termin składania prac konkursowych wraz z poprawnie wypełnioną kartą zgłoszeniową upływa 6 czerwca 2022 r. Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się podczas obchodów Dni Bochni 2022.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia